Vartai

Siūlome Jums įsigyti įvairų gamintojų ir itin aukštos kokybės garažo vartus Jūsų namams. Automatinių pakėlimo ir apsaugos sistemų dėka pakeliamieji garažo vartai yra itin patogūs, saugūs ir šiuolaikiški. Taip pat garažo vartai gali būti dažomi visomis spalvomis, taip puikiai suderinant spalvas su Jūsų namo langais, stogu ar pastato fasadu.

Jeigu, renkantis vartus, Jums svarbu: naudojimosi patogumas, patikimumas, saugumas, geras durų sandarumas ir puiki šilumos izoliacija – kreipkitės į saloną „Durų alėja“. Platus pasirinkimas bei profesionalūs patarimai padės išsirinkti labiausiai tinkamus garažo vartus.

Rampos

Stertil rampos yra vientisas ir saugus tiltas tarp sunkvežimio ir pakrovimo/iškrovimo vietos, kuris leidžia krautuvams be jokių kliūčių įvažiuoti ir išvažiuoti iš sunkvežimio. Pakrovimų/iškrovimų skaičius tampa minimalus, todėl žymiai sumažėja išlaidos. Taip pat teisingas šių rampų naudojimas sumažina nelaimingus atsitikimus bei krovinių numetimą.

Aukštos kokybės Stertil rampos garantuoja greitą atsipirkimą.
Stertil rampos yra sukurtos ir pagamintos remiantis naujausiais Europos standartais (EN 1398).

Šelteriai

Sumažina oro pralaidumą ir garantuoja sandarumą. Dėl lanksčios technologijos ir plataus pasirinkimo Stertil šelteriai sukuria sandarumą tarp sunkvežimio ir iškrovimo/pakrovimo vietos bet kokioje situacijoje. Jie suteikia daug privalumų vystant savo verslą. Stertil šelteriai neleidžia šaltam ar šiltam orui patekti į sandėlius, tai sumažina energijos sunaudojimą ir pagerina darbuotojų darbo sąlygas. Be to, šie šelteriai apsaugo sandėlius nuo vabzdžių ir dulkių. Stertil šelteriai neleidžia pašaliniams asmenims pakrovimo/iškrovimo metu patekti į sandėlius, taigi padidina saugumą. Sudėję visus šiuos privalumus: patikimą naudojimą, ilgą tarnavimo laiką ir puikų kainos bei kokybės santykį, gauname greitai atsiperkančias investicijas.